HAKKIMIZDA

30 yıllık sektör deneyimi ile, Mermer Silim ve Mermer Cilalama alanında güleryüzlü hizmet, kaliteli işçilik ile müşterilerinin memnuniyetini her zaman öncü gören bir firmadır.

Firmamız İstanbul ağırlıklı hizmet veren, ağır işçilik ve emek isteyen Mermer Silim ve Mermer Cilalama sektöründe, bir çok resmi kurum, özel işletme, evler, apartmanlar, ofis ve dükkanlarda hizmet vermiştir ve hizmet vermeye devam etmektedir.

Müşterilerimizin bizi tercih etmelerindeki en büyük sebepler, tecrübemiz ve güler yüzlü kaliteli bir işçilik yapmamızdan geçmektedir.

Müşterilerimizden aldığımız yorumlar en büyük motivasyon kaynağımız olmaktadır.

Kullanmış oldğumuz malzemeler tamamen İthal ürünler olup, kaliteli ve çevreye zarar vermeyen ürünlerden oluşmaktadır. Kullanmuş olduğumuz makinalar teknolojik ve çağa uygun makinalardan oluşmaktadır.

Vizyonumuz & Misyonumuz

Yenilikçi bir vizyon ile sürekli teknoloji önderliğinde her gün bir adım daha sağlam atarak insan ve çevreye doğaya zarar vermeden em iyi hizmeti vermek. Sorunsuz Müşeri memnuniyeti ve En iyi hizmet.

Gelecek misyonumuz Sektörde yaptığımız işleri yapabilen malesef çok az firma bulunmaktadır..Silim sistre ve döşeme işleri ağır işçilik ve emek gerektiren bir iştir.Amacımız böyle ağır bir sektörde kaliteli işçilik, kaliteli hizmet ve gülen yüzler.

Sloganımız "Siz Hayal Edin Biz Gerçekleştirelim."


HAKKIMIZDA