Mermer Cilalama Teknikleri

MERMER SİLİMİ VE MERMER CİLALAMA HİZMETİMİZ

15 Haziran 2020

Mermer silimi ve mermer cilalama hizmeti,sektörel olarak hem çok ağır işçilik , hem de yoğun emek isteyen bir hizmettir. Ancak biz müşterilerimize mermer silimİ ve mermer cilalama hizmetinin dışında, güler yüzlü hizmet, kaliteli işçilik, yılların tecrübesi, kaliteli ürün de sunuyoruz. Çünkü biz müşterilerimizin memnuniyetine önem veriyoruz.

Mermer Cilalama

Mermer Silimi Fiyatı Nasıl Hesaplanır ?

Mermer silim ve mermer cilalama yapılacak olan alanın öncelikle, m2 cinsinden ölçüsü alınır. Daha sonra işçilik birim fiyatı ile çarpılarak mermer silim fiyatı belirlenir.

Mermer Cilalama

Mermer Silim Fiyatları her yerde aynı mıdır ?

Mermer Silimi Fiyatları çalışmalarının İstanbul bölgesinde yapmaktayız. Ancak büyük projelerde ekibimizde farklı illerde de mermer silim ve mermer cilalama hizmeti verebilmekteyiz.

Mermer silimi ve mermer cilalama işlemleri için,

  1. 1-Öncelikle Ücretsiz keşif yapıyoruz. keşif yapıp, mermer zeminin tam olarak hangi işlemden geçeceğini, daha önce bu tarz işlemler geçip geçmediğini kontrol ediyoruz.
  2. 2-Zeminin silimine başlamadan önce tamir ve tadilatını yapıyoruz.
  3. 3-Daha sonra mermer silim makinalarımız ve özel mermer taşları ile , mermerdeki kir, pas, çamur, iz ve lekeleri çıkartıyoruz.
  4. 4-Daha sonra zemin temizlendikten sonra, mermer cilalama işlemi yapıp, mermer zeminin daha parlak bir görüntü almasını sağlıyoruz.
  5. 5-Daha sonra cilalanmış zemine kurutma yöntemi ile, mermer silim makinalarımız tekrar bir cilalama işlemi yapıyor ve artık mermer zemin ilk günki gibi harika bir görüntüye kavuşuyor.

Mermer Cilalama Teknikleri

Mermer Silimi ve Mermer Cilalama Fiyatları Hakkında.

Mermer silimi ve mermer cilalama fiyatlarını, belirleyebilmek için, işlem yapılacak olan zeminin aşınma durumuna ve daha önce ne tür bir işlem yapıldığını bilmek gerekiyor. Daha sonra mermer silim fiyatı verilebilir.

Mermer Silim Fiyatları; işlem yapılacak olan alanın toplam m2 X fiyatı ile toplam fiyat belirlenmektedir.

Mermer Silim ve Mermer cilalama hizmeti nerelerde yapılmaktadır ?

Mermer silim ve mermer cilalama hizmeti, Okul, kurum, İş merkezi , Apartmanlar, Resmi kurumlar kısacası , içinde mermer bulunan her alanda uygulanabilmektedir.

Türkiye’nin bir çok ilinde, bir çok ilçesinde hizmet vermiş bir firma olarak, bit çok Resmi veya özel Kuruma hizmet verdik ve hizmet vermeye devam ediyoruz.

Müşterilerimizin memnuniyeti Google Yorumlarından da görebilirsiniz.

Google Müşteri Yorumları AYDDEKORASYON

Mermer silim işi yapmadan önce mutlaka bizi arayın

Mermer Silim Videolarımızı izlemek için Tıklayınız.

Sizde kaliteli bir işçilik istiyorsanız hemen AYDDEKORASYON firmasını arayın.

ayddekorasyon-telefon